darmowe-sondy

Sandbox

Witaj w Sandbox™! Aby mieć dostęp do tej części systemu musisz przyłączyć się do darmowe-sondy. Jeśli jesteś już członkiem naszej społeczności – zaloguj się!

Określenie Sandbox przyjęliśmy z terminologii informatycznej, gdzie oznacza środowisko testowe w programowaniu komputerowym, w którym izoluje się nieprzetestowany kod programu i pozwala nim w danym środowisku eksperymentować. Pozwala rozwijać oprogramowanie i kontrolować jego kolejne wersje.

Termin Sandbox odnosi się także do mechaniki gier konstruowanych w taki sposób, aby gracz rozgrywał grę w sposób twórczy, sam tworzył swoją historię, sam tworzył świat, w którym gra. Zamiennym stosowanym terminem jest „otwarty świat”.

Termin Sandbox odnosi się także do SEO, gdzie oznacza obowiązkowy okres oczekiwania w piaskownicy na uwzględnienie nowych stron w rankingach w wyszukiwarce Google.

 

Sandbox™ w darmowe-sondy

Sandbox™ w darmowe-sondy to nowy, otwarty świat marketingu do którego dajemy dostęp dla naszej społeczności w środowisku testowym umożliwiając pełne eksperymentowanie. To też obowiązkowy okres testowy dla naszych nowych członków po którym będą mogli przystąpić do realizacji komercyjnych projektów.Współpracujemy

  darmowe-sondy Sp. z o.o. ul. K 01-356 Warszawa
  Copyright © MMXII-MMXIII All rights reserved